Hakkımızda - Obsidia Digital

Hakkımızda

Obsidia Digital

Biz Kimiz?

  • Misyonumuz
  • Vizyonumuz
  • Hikayemiz
Uluslararası ve yerel platformlarda tanınan, dünya standartlarında, çagdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diğer dijital kuruluşlar tarafından örnek alınan ajans olmaktır.
Uluslararası ve yerel platformlarda tanınan, dünya standartlarında, çagdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diğer dijital kuruluşlar tarafından örnek alınan ajans olmaktır. Yurt içinde ve yurtdışında tüm müşterilerimize en yüksek kalitede eşit ve sürdürülebilir hizmeti veren, müşterilerimizin kendilerine güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı dijital ajans kurumları zinciri oluşturup; dünyanın ve ülkemizin her noktasına değinmek
Uluslararası ve yerel platformlarda tanınan, dünya standartlarında, çagdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diğer dijital kuruluşlar tarafından örnek alınan ajans olmaktır.
Yurt içinde ve yurtdışında tüm müşterilerimize en yüksek kalitede eşit ve sürdürülebilir hizmeti veren, müşterilerimizin kendilerine güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı dijital ajans kurumları zinciri oluşturup; dünyanın ve ülkemizin her noktasına değinmek
Uzun yılların tecrübesini cebimize koyduk, kurumsal hayatları terk ederek Obsidia Digital Pazarlama Ajansı’nı kurduk. Adımızı Obsidyen Taşından, yani yer altında uzun yıllar sonucu ciddi bir birikim sonucu sertleşen ve insanlığın varolduğundan beri kullanılan bu taştan almaktayız. Bu taşın özelliklerinden birisi de uzun yıllar sonucu içerisinde kristalize olmuş kıymetli maden içeriği olmasıdır. Bu maden bizim esin kaynağımız oldu. Çünkü kıymetli kristaller olmazsa yaratıcılık olmaz, strateji ve birikim olmazsa yaratıcılık işe yaramaz ve tüm bunlardan yoksun bir dijital pazarlama kampanyası hedefine ve sonucuna ulaşamaz.
İşte biz böyle bir düşünce ve hedefle yola çıktık; firmaların dijital dünyadaki potansiyelin farkına varmalarını amaçladık. Yüksek bütçelerle ölçülemeyen herhangi bir farkındalığı olmayan reklam faaliyetleri yerine planlı, organize, test edilebilir, ölçülebilir ve raporlanabilir dijital pazarlama faaliyetleri ile firmaların nasıl büyük faydalar elde edilebileceğini ve bunun sonuçlarını şeffaf olarak aktarmayı motto edindik.
Becerilerimiz

360 derece ajans hizmeti veriyoruz.

E-Ticaret Web Sistemleri
0%
Pazaryerleri E-Ticaret Yönetimi
0%
Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya
0%
Kurumsal Web Sitesi Çözümleri
0%
Ekibimiz

Alanında uzman
Dinamik Çalışma Arkadaşlarımız

Paket Fiyatlarımız

Fiyatlar taleplere göre
Değişiklik gösterebilmektedir

Sosyal Medya Danışmanlığı
2500₺ / Ay
30 POST
İnstagram ve Facebook
5 Story
Eşsiz Grafik Tasarım
Reklam Yönetimi
Facebook Business Manager
İletişime Geç
Pazaryerleri Hesap Yönetimi
4000₺ / Ay
Trendyol, Hepsiburada, n11, Çiçeksepeti, Amazon
Mağaza Sayfalarına Grafik Tasarım
Ürün Yüklenmesi
Reklam Yönetimi
Kampanya Takibi
İletişime Geç
E-Ticaret Full Paket
7500₺ / Ay
E-Ticaret Sitesi Yönetimi
SEO
Pazaryerleri Hesap Yönetimi
Google Reklamları
Web Sitesi Grafik Düzenleme
Sosyal Medya Yönetimi
İletişime Geç

Dijitalin Gücüyle Tanışın. Paketlerimiz ve Fiyatlarımız İçin Tıklayınız.