Sosyal Medya Yönetimi - Obsidia Digital

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Hesapları Açılışı

Hedeflerinize Ulaşın, Markanızı Farklı bir seviyeye Taşıyın…

Profesyonel Dijital Hizmetimiz ile; Sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama, arama motoru optimizasyonu alanlarında bir adım öne geçerek hedeflerinize ulaşın. Kreatif fikirlerle dijital trendi yakalayın.

İçerik Yönetimi ve Grafik Tasarım

Obsidia Dijital olarak güçlü içerikler ve grafik tasarım  hizmetlerimizle, marka bilinirliğinizi artırarak gerçek, dikkat çeken görsel hikayeler yazıyoruz. İçeriklerinizi en iyi şekilde planlayıp arzularınız dahilinde eklemeler yaparak; kullanıcılara hızlı bir şekilde ulaştırılmasında aktif roller oynuyoruz.

Sosyal Medya Reklamları Yönetimi

Kurumsal firmalardan butik firmalara kadar birçok farklı sektör, doğru müşteri kitlesine ulaşmak için sosyal medya reklamlarını tercih ediyor. 
Facebook, Instagram, Twitter ve LinkedIn gibi sosyal medya platformlarını kullanan milyonlarca insan, farklı ilgi alanlarına sahip. Bu ilgi alanları, yaş, cinsiyet ve konum gibi diğer etkenlerle birleştiğinde, hedef kitleye sosyal medya reklamları ile ulaşım mümkün hale geliyor. Obsidia Digital ile; Sosyal medya reklamcılığı hizmetleriyle reklam bütçenizi en verimli şekilde kullanmanız ve hedeflediğiniz etkileşimi almanız mümkün. Yayınlayacağımız iletilerle tüketicinin nabzını ölçebilir; kısa sürelerde içerisinde iletilerinize yanıt alabilirsiniz. Yazılı ve görsel bir diğer söylemle geleneksel medyadan çok daha ekonomik ve etkili olan sosyal medya, sizi hedef kitlenize direkt olarak ulaştırır. Ülke, bölge, cinsiyet, yaş, eğitim durumu, ilgi alanı gibi birçok özelliği genişleterek hedef kitleniz tanımlanır. Obsidia Digital; bu alanda profesyonel ekibiyle siz değerli müşterilerimizin daima hizmetindedir. 

Dijitalin Gücüyle Tanışın. Paketlerimiz ve Fiyatlarımız İçin Tıklayınız.